Nazywam się Kamila Rutkowska-Krehut. Jestem radcą prawnym i mediatorem.

Kamila Rutkowska-Krehut
Kamila Rutkowska-Krehut – radca prawny i mediator

Od 2006 r. jestem radcą prawnym i prowadzę Kancelarię Radcy Prawnego w Ząbkowicach Śl.

Zajmuję się obsługą prawną przedsiębiorców, w tym w szczególności obsługą prawną spółek prawa handlowego. Zapewniam także obsługę prawną jednostek samorządu terytorialnego, jednostek budżetowych, samorządowych zakładów budżetowych, a także obsługę prawną wspólnot mieszkaniowych oraz stowarzyszeń.

Specjalizuję się w prawie cywilnym, gospodarczym, lokalowym, administracyjnym oraz prawie pracy i ubezpieczeń społecznych. Oferuję także usługę zastępstwa procesowego.

Jestem również wieloletnim Członkiem Rad Nadzorczych Spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

Od 2017 r. jestem również mediatorem, wpisanym na listę stałych mediatorów prowadzonym przez Prezesa Sądu Okręgowego we Wrocławiu oraz w Świdnicy. Zajmuję się prowadzeniem mediacji w sprawach cywilnych, pracowniczych, rodzinnych  oraz karnych.

W 2020 r. ukończyłam Studia Podyplomowe „Profesjonalny Mediator Gospodarczy” na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i wciąż poszerzam swoje kompetencje zawodowe.

W 2020 r. razem z osobami z różnych stron Polski, którzy pasjonują się mediacją założyliśmy stowarzyszenie mediatorów #wartomediować z siedzibą w Poznaniu.

W 2021 r. ukończyłam kurs języka niemieckiego prawniczego „Deutsch für Juristen”. Dzięki temu kursowi zdobyłam wiedzę niezbędną do tłumaczenia umów czy też innych dokumentów z języka niemieckiego na język polski i z języka polskiego na niemiecki.

Translate »